جستجو کن
Generic filters
Exact matches only
جستجو کن
Generic filters
Exact matches only

 

قوانین و مقررات وضع شده در سایت آقای باطری مطابق با قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و جهت حفظ حقوق تولید کننده گان خریداران و کاربران سایت آقای باطری میباشد. همچنین سایت آقای باطری تعهد دارد تا حریم شخصی کاربر خود را حفظ نموده و سعی دارد امینت و حریم خصوصی شما را در این سایت طور کامل تضمین کند.

نکته: دقت داشته باشید هر گونه تغییری در قوانین سایت آقای باطری در همین صفحه به روز رسانی میشود و کاربر خود موظف است که از این تغییرات اطلاع پیدا کند.

 تعهدات و ضوابط فروشگاه آقای باطری

مسئولیت ارسال کالای خریداری شده، سالم بودن کالا در زمان ارسال، تطابق کالا با عکس موجود در سایت و توضیح و مشخصات مندرج در سایت بر عهده ما میباشد.
کیفت محصولات قبل از ثبت شدن در سایت توسط کارشناسان ما بررسی میشود.
تمام تصاویر و توضیحاتی که در باره ی محصولات در سایت قرار میگیرد مطابق با قوانین جاری کشور می باشد.
تمام محصولات ارسالی به خریداران مطابق با تصاویر و توضیخات در سایت بوده و تمامی آنها مطابق با قوانین کشور میباشد

قوانین و ضوابط کاربران

خریدارن در 24 ساعت شبانه روز میتوانند محصولات مورد نظر خود را از سایت آقای باطری خریداری کنند. خریداران موظف اند که مشخصات، آدرس و کد پستی خود را به طور کاملا دقیق در فرم خرید در صفحه “تکمیل خرید” وارد کنند در غیر این صورت سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود.

شرایط بازگشت کالا

در مورد کالاهای شکستنی در صورت آسیب دیدگی کالا در زمان تحویل توسط مامور، خریدار باید صورتجلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت کند و از طریق پست پیگیر باشد.
در صورتی که پس از ثبت سفارش از خرید کالا منصرف شوید، باید هرچه سریعتر قبل از ارسال کالا با یکی از روشهای زیر اقدام کنید:
– ارسال درخواست در صفحه “تماس با ما”
– تماس با شماره پشتیبانی درج شده در سایت آقای باطری
در این صورت هزینه خرید به حساب خریدار واریز خواهد شد.
درصورتی که خریدار پس از ارسال محصول، قصد بازگشت محصول را داشته باشد،2روز پس ارسال کالا زمان دارد که برگشت دادن کالا را اطلاع دهد، سپس کارشناسان ما کالا را بررسی میکنند تا سالم بودن و کامل بودن کالا را تآئید کنند. در صورت تآئید مبلغ پرداختی خریدار به حساب او واریز خواهد شد، اما اگر سالم و کامل بودن کالا تآیید نشود امکان استفاده از این سرویس لغو خواهد شد.

Call Now Buttonتماس + خدمات نصب باطری در محل